Закачати прайс

Яндекс.Метрика
Установка

Наша компанія робить комплекс послуг, що включають, консультації, доставку, складання і установку устаткування. Якщо у Вас виникнуть які те проблеми з вибором, то ви завжди можете здзвониться з нашими співробітниками, які із задоволенням проконсультують Вас, дадуть відповідь на питання, що цікавлять Вас.

За індивідуальним проектом можуть бути "під ключ" змонтовані майданчики, що містять тільки те спортивне устаткування, яке побажає замовник.

Умови доставки і оплати:

Оплата

Складання спортивних комплексів оплачується Клієнтом додатково. Послуга складання припускає тільки і виключно складання виробу. Вкопування і бетонування конструкції здійснюється за домовленістю за окрему платню. При цьому необхідність виконання робіт по бетонуванню обмовляється при оформленні замовлення. Точну вартість складання і бетонування необхідно уточнити ДО оформлення замовлення на товар. Оплата зроблених робіт здійснюється за фактом проведення робіт після приймання їх клієнтом у розмірі суми, встановленої при укладенні договору.

Терміни

Роботи робляться у визначені при оформленні замовлення терміни. Виключенням можуть бути форс-мажорні обставини, про які сторони завчасно повідомляють один одного письмово(на адресу електронної пошти) або по телефону. При замовленні на складання вуличних ДБК у разі несприятливих погодних умов в призначений день(опадів, сильних поривів вітру або температури нижче 5 З і тому подібне) за погодженням сторін складання переноситься на інший зручний для покупця день.

Для здійснення робіт по складанню Клієнтом має бути вказане точне місце установки виробу. Яке обов'язково необхідно підготувати заздалегідь!

Професійно підготовлені мобільні бригади, оснащені необхідним устаткуванням для складання і установки дитячого устаткування. Подібний підхід дозволяє оперативно вирішувати питання по облаштуванню дитячих майданчиків, надаючи клієнтам повний комплекс якісних послуг.

Доставка дитячих товарів по Україні здійснюється кур'єрськими службами доствки в максимально короткі терміни(точніший термін уточнюйте у менеджера, це залежить від товару).