Закачати прайс

Яндекс.Метрика
спортивні майданчики, комплекси ігрові дитячі, пісочниці, гойдалки

Дитячі і спортивні майданчики від виробника

Наше підприємство виробляє і продає ігрове устаткування для дитячих майданчиків: дитячі ігрові комплекси, пісочниці, гойдалки, дитячі будиночки, і спортивні майданчики. Наші фахівці грамотно спроектують і створять дитяче містечко з будиночками і машинками, спортивний комплекс для вулиці і багато що інше. У своїй роботі ми обов'язково враховуємо індивідуальні побажання наших клієнтів.

Комплекси ігрові і майданчики, включаючі усі види ігрових і розвиваючих елементів, наприклад гойдалки дитячі будиночки або ціле дитяче містечко, розроблені спеціально для успішного фізичного і інтелектуального вдосконалення дитини. Професійно зроблене ігрове устаткування дозволить вашим дітям відчувати себе комфортно і безпечно. При розробці проекту ігрових комплексів ми уважно підходимо до вікового бар'єру дітей.

Конкурентні переваги дитячих майданчиків:

  • Оперативність виготовлення і постачання (до 28 днів);
  • На виробництві постійно в наявності велика кількість стандартних елементів;
  • Макимальна безпека від травм ігрових і спортивних майданчиків;
  • Відсутні небезпечні зони у вигляді відкритих отворів;
  • Оригінальна форма і стильний вид.

Тривалий термін експлуатації. Максимально міцні конструкції основних (метал із захисним покриттям) і декоративних елементів(високоміцний пластик), виконані до того ж з нетоксичних матеріалів дозволяють експлуатувати довгий час.

Усі конструкції ігрового устаткування в цілому забезпечують максимальну травмобезопасность дітей.