Закачати прайс

Яндекс.Метрика
Спортивні елементи

Напевно, жоден спортивний майданчик не залишається неприкрашеним вуличними спортивними снарядами для фізичних вправ. Спортивні снаряди розміщуються зазвичай поруч з ядром спортивного майданчика, або окремо без такої. Найпопулярнішими спортивними снарядами є турнік і бруси встановлювані напевно у кожному дворі. Воно і зрозуміло, адже на цих спортивних снарядах можна виконувати вправи практично на будь-яку групу м'язів.

Низька вартість і простота конструкції вуличного турніка і брусів дозволяють виготовити їх практично будь-якій неспеціалізованій організації Встановлені в загальнодоступному місці, спортивні елементи ми намагаємося зробити максимально вандалостійкими.

При Вашем интересе к заказу спортивного оборудования мы дадим Вам полную консультацию по правилам и требованиям предъявляемым к спортивным снарядам для их безопасной и долгой эксплуатации.

Спортивне устаткування підходить не лише для установки на прибудинковій території, але і в дворах шкіл для проведення занять з фізичній культурі на свіжому повітрі. Усі спортивні елементи відповідаю вимогам ГОСТ, мають відповідні сертифікати і абсолютно безпечні у використанні. Особливості монтажу за допомогою спеціальних металевих стержнів і бетонування забезпечують абсолютну стійкість усіх спортивних конструкцій.