Закачати прайс

Яндекс.Метрика
Пісочниці

Пісочниці і пісочні дворики заслужено є традиційним атрибутом дитячого майданчика. Паски, рибки, а може бути, навіть замок - ось, що виліпить дитина, вийшовши на прогулянку. І, повірте, він буде повністю захоплений своїм зайняттям.

Найпростіше, що можна придумати на дачі для малюка, – це пісочниця, в якій так люблять порпатися дівчатка і хлопченята. Тут у них є можливість пограти в дорослих, засаджуючи, підгортаючи і поливаючи свій власний пісочний «город», безболісно для реальних грядок. У зовсім маленьких, які доки лише просіюють пісок крізь пальці і ламають " випечені" мамою паски, пісочні ігри розвивають тактильні відчуття і дрібну моторику.

З часом, призвичаївшись совком черпати пісок і насипати його у відерце і форми, малюки швидше придбавають уміння… орудувати ложкою. У дошколят пісочниця включає в роботу уява і бажання творити, яке виливається у будівництво міст, тунелів і веж. А малюючи на піску букви, можна навіть освоїти азбуку. Загалом, мати власну пісочницю – це не лише приємно, але і корисно!