Закачати прайс

Яндекс.Метрика
Вуличні тренажери

Наші вуличні тренажери відповідають вимогам сучасного дизайну, функціонально спрямовані на фізичний розвиток, відповідають вимогам безпеки користувача, закладених в Європейських нормах і Гостах.

Вуличні тренажери спеціально пристосовані для установки просто неба, вони не бояться ні дощів, ні снігу, ні інших руйнівних сил природи.До того ж вуличні тренажери мають яскраве розфарбовування і прикрасять територію будь-якого двору, парку або санаторію.

Усі ці вуличні тренажери також є повністю безпечними і на них можуть робити вправи люди різного віку і рівня фізичної підготовки.

Встановивши вуличні тренажери, ви зробите поблизу від будинку прекрасний спортмайданчик, який прослужить довгі роки. На ній зможуть займатися що усі, що бажають, причому, на відміну від фитнес-клуба, абсолютно безкоштовно.

Вуличні тренажери - тренажери для зайняття на відкритому повітрі: на придворовых територіях, у будинках відпочинку, парках культури, ігрових майданчиках, в заміських будинках.

За допомогою нашої компанії вам не потрібно буде майструвати щось самостійно або запрошувати для цього будівельну бригаду. Наші тренажери і спортивні майданчики вже готові і чекають тільки установки у будь-якому дворі або парку на радість дітворі і дорослим.